BLACK WEEK! Rabat -20% na wszystkie produkty*! Sprawdź szczegóły

BLACK WEEK! Rabat -20% na wszystkie produkty*! Sprawdź szczegóły

staramy się, aby surowce, z których produkujemy nasze kosmetyki pochodziły ze zrównoważonych źródeł, aby w naszych formułach wykorzystywać surowce pochodzenia naturalnego, aby zmniejszać ilość odpadów i produkować jak najbardziej przyjazne środowisku opakowania, aby, działać dla dobra społeczności. Zależy nam na naszej wspólnej przyszłości!

 

 

Inspiruje nas natura. W przyrodzie poszukujemy najlepszych składników, aby stworzyć produkty, które są skuteczne i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Oferta produktów KIEHL’S została zaprojektowana tak, aby zawierała składniki pochodzenia naturalnego.*

  • Obecnie 95% produktów Kiehl’s zawiera co najmniej jeden naturalny składnik lub surowiec pochodzenia naturalnego.
  • Zobowiązaliśmy się, że do 2020 r. co najmniej 98% produktów będzie zawierać co najmniej trzy naturalne składniki lub surowce pochodzenia naturalnego.
  • *W przypadku składników pochodzących ze źródeł naturalnych uwzględniamy składniki, które po przetworzeniu z naturalnego źródła zachowują co najmniej 50% oryginalnej struktury molekularnej.

Ściśle współpracujemy z farmerami i producentami, aby uzyskać surowce w sposób, który nie jest szkodliwy dla społeczeństwa ani dla naszej planety.

  • Obecnie 36% produktów Kiehl’s zawiera co najmniej jeden surowiec uzyskany drogą zrównoważoną.
  • Zobowiązaliśmy się, że do 2020 r. Co najmniej 50% naszych produktów będzie zawierać jeden lub więcej surowców pozyskanych w sposób zrównoważony.

Gdy tylko to możliwe, używamy sortowanych odpadów konsumenckich. W każdym butiku Kiehl's klienci mają możliwość recyklingu pustych opakowań i są motywowani przez program: " Recycle & Be Rewarded"

  • Zobowiązaliśmy się, że do 2020 r. we wszystkie opakowania naszych produktów będą wykonane w co najmniej 30% z odpadów pochodzących z recyklingu opakowań oddanych przez naszych klientów.

W procesie produkcji opakowań używamy sortowanych odpadów komunalnych, ale jednocześnie projektujemy opakowania produktów tak, aby zminimalizować marnotrawstwo materiału. Do 2020 roku zobowiązujemy się do zmniejszenia emisji CO2, zużycia wody i produkcji odpadów w naszym zakładzie produkcyjnym w USA o 60%.

Od 2005 roku udało nam się zmniejszyć:

  • Emisję CO2 o 82%
  • Zużycie wody o 21%
  • Produkcję odpadów o 36%

Podążając za naszą misją, jednym z priorytetów marki Kiehl’s jest wspierania działań charytatywnych z naciskiem na potrzeby dzieci, środowiska naturalnego i badania nad HIV / AIDS.

W Kiehl's uważamy, że jest to niezwykle ważne dla naszej planety Ziemi
i dla każdego z nas, aby podejść do produkcji naszych kosmetyków w sposób odpowiedzialny.
Mówiąc krótko, chcemy i będziemy robić to LEPIEJ.

Czy chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie dostępny?

Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny w naszej ofercie.