Jak dbać o skórę? Czytaj nasz poradnik i dowiedz się więcej o pielęgnacji skóry i włosów z Kiehl’s

Interesują Cię nasze najnowsze preparaty do pielęgnacji skóry, włosów i ciała? Szukasz nowego produktu, chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu naturalnych składników w formułach Kiehl’s? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem. Poznasz tu najnowsze produkty Kiehl’s i dowiedz się, jak znaleźć najlepsze kosmetyki do pielęgnacji, dobrane do potrzeb Twojej skóry.

Kiehl’s robi to lepiej!

Od naturalnych składników przez walkę z AIDS po nagradzanie recyklingu. Dowiedz się, jak w Kiehl’s robimy to lepiej starając się o lepsze jutro.

Rola witaminy C w pielęgnacji twarzy

Dowiedz się więcej o witaminie C i o tym, jak najlepiej dobrać produkty i wprowadzić je do codziennej pielęgnacji. Poznaj fakty i mity na temat witaminy C jako składnika kosmetyków pielęgnacyjnych.

Maseczki do twarzy dla każdego rodzaju cery

W bogatej kolekcji maseczek do twarzy Kiehl‘s znajdziesz produkty dopasowane do potrzeb Twojej skóry. Poznaj moc naturalnych składników w maseczkach Kiehl’s i znajdź maskę, która wspomoże Cię w codziennej pielęgnacji.

Kosmetyki do oczyszczania twarzy inspirowane naturą

Pierwszym krokiem dla zapewnienia skórze zdrowego i pięknego wyglądu jest jej dokładne oczyszczenie. Znajdź idealny preparat do mycia twarzy dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

Nawilżaj skórę z najlepiej dobranym kremem do twarzy

Odpowiednie nawilżenie to podstawa zdrowia skóry i jej pięknego wyglądu. Jednak znalezienie odpowiednego kremu nawilżającego to nie lada wyzwanie. Dlatego spieszymy z pomocą! Prezentujemy nasze najlepsze kremy i emulsje nawilżające oraz kremy o działaniu przeciwstarzeniowym.

Jak chronić skórę przed słońcem?

Ochrona przeciwsłoneczna jest gwarantem zdrowej i młodo wyglądającej skóry. Dowiedz się, jak pielęgnować skórę, aby uchronić ją przed szkodliwym działaniem promieni UV.