Produkty przeciw oznakom starzenia marki Kiehl's zostały stworzone po to, by zminimalizować efekty starzenia - od linii mimicznych i zmarszczek przez przebarwienia aż po niejednolitą strukturę skóry. Zapoznaj się z poradami ekspertów i dowiedz się, jaki rytuał pielęgnacyjny jest odpowiedni dla Twojej skóry.

Jakie są potrzeby i problemy pielęgnacyjne Twojej skóry?

Czy to o mnie?

Mam normalną, lekko suchą, bądź suchą skórę. Poszukuję delikatnie działającej pielęgnacji, która zapewni mojej twarzy całodzienne nawilżenie a jednocześnie pozwoli mi chronić skórę przed pojawianiem się pierwszych oznak starzenia.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Dla tego rodzaju skóry rekomendujemy stosowanie Ultra Facial Collection. Produkty te nawilżą i odżywią Twoją skórę sprawiając, że będzie ona miękka i gładka jak nigdy przedtem. Myj twarz rano i wieczorem, używając w tym celuUltra Facial Cleanser, następnie oczyść ją za pomocą Ultra Facial Toner, który nada skórze odpowiednie pH i przygotuje ją do dalszych etapów pielęgnacji. Kolejno zaaplikuj Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate, po czym zastosuj Ultra Facial Cream, aby zapewnić twarzy całodzienną porcję nawilżenia. Dla delikatnych okolic oczu polecamy Creamy Eye Treatment with Avocado. Ta łatwo wchłaniająca się formuła o idealnej konsystencji zatrzymuje wodę w głębi tkanek i chroni je przed stresem oksydacyjnym, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zmarszczek i nadmiernemu przesuszaniu.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate. Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe, zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Czy to o mnie?

Mam normalną, lekko suchą, bądź suchą skórę i poszukuję pielęgnacji, która zlikwiduje moje zmarszczki i bruzdy. Bardzo ważne jest dla mnie pozbycie się oznak upływającego wieku widocznych na mojej twarzy i ochrona skóry przed działaniem szkodliwych czynników środowiskowych.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Dla tego rodzaju skóry rekomendujemy stosowanie Power Wrinkle Reducing Collection, który wypełni widoczne zmarszczki i bruzdy oraz zapewni ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia powietrza, czy stres. Dla osiagnięcia optymalnych rezultatów, tuż po umyciu twarzy, zaaplikuj Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate na całą powierzchnię. Dzięki temu ujednolicisz swoją cerę i nadasz jej blasku. Kolejno przejdź do nawilżania z pomocą przeciwzmarszczkowego kremu Power Wrinkle Reducing Cream. W ostatnim etapie nie zapomnij o okolicy oka i zakończ rytuał z Power Wrinkle Reducing Eye Cream.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate. Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Czy to o mnie?

Szukam silnie działającego, a jednocześnie bezpiecznego produktu, który wypełni zmarszczki i bruzdy widoczne na mojej twarzy. Chcę też wzmocnić efekt działania dotychczas stosowanej przeze mnie pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Podpowiadamy, jak temu zaradzić

Na tego typu problemy polecamy zastosowanieDouble Strength Deep Wrinkle Filler , który dokładnie wypełni widoczne zmarszczki i bruzdy, sprawiając jednocześnie, że twarz nabierze gładkości i jędrności. Co ważne, nasz produkt nie zawiera w swoim składzie silikonu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, tuż po oczyszczeniu skóry zaaplikujPowerful-Strength Line-Reducing Concentratena całą twarz w celu przywrócenia jej odpowiedniego kolorytu, miękkości i młodzieńczego blasku. W kolejnym etapie użyj Double Strength Deep Wrinkle Filler , który doskonale wypełni wszystkie zmarszczki i bruzdy. Wzmocnij efekty działania tych produktów poprzez zastosowanie kremu przeciwzmarszczkowegoPower Wrinkle Reducing Cream . Na zakończenie rytuału zastosuj dedykowany specjalnie do ochrony bardzo wrażliwych okolic oczu krem Power Wrinkle Reducing Eye Cream.

Porady Kiehl’s

Double Strength Deep Wrinkle Filler może być aplikowany w okolicach czoła (na zmarszczki mimiczne lub lwią bruzdę), w kącikach oczu (na kurze łapki), na bruzdy wokół ust (bruzdy nosowo-wargowe), jak również w okolicy samych ust. W razie potrzeby może zostać użyty na dowolnej innej części twarzy. Należy jednak pamiętać, aby jego aplikację poprzedzić zastosowaniem serum lub koncentratu. Z kolei w następnym kroku należy zastosować produkt o działaniu nawilżającym.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ ,jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać oMidnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate . Dzięki temu przyspieszysz zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Czy to o mnie?

Mam normalną, lekko suchą, bądź suchą skórę, której brak elastyczności i jędrności. Poszukuję pielęgnacji, która ujędrni i uelastyczni moją skórę oraz zredukuje widoczne zmarszczki i bruzdy.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Na tego typu problemy zalecamy produkty z serii Super-Multi Corrective Collection, które sprawiają, że skóra staje się jędrna i miękka w dotyku oraz redukują widoczne zmarszczki i bruzdy. Po oczyszczeniu skóry, zalecamy użycie Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate oraz Super Multi-Corrective Cream. Skóra okolic oka, ze względu na wyjątkową cienkość, jest szczególnie narażona na przesuszanie i utratę elastyczności. Co za tym idzie - oznaki starzenia są tu bardzo widoczne. Wszyscy jestesmy zgodni co to tego, że jest to część twarzy, na której trudno ukryć oznaki upływającego czasu. Dlatego też, chcąc odżywić delikatną skórę tych okolic i opóźnić pojawienie się zmarszczek, Kiehl's rekomenduje stosowanie Super Multi-Corrective Eye Opening Serum. Produkt ten odmładza okolice oka, czyni spojrzenie większym i wyraźniejszym oraz sprawia, że zmarszczki i cienie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate . Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Czy to o mnie?

Martwią mnie pojawiające się na mojej twarzy oznaki starzenia - zmarszczki, bruzdy, utrata elastyczności i jędrności skóry. Moja cera jest wyraźnie odwodniona. W związku z tym poszukuję produktu, który zapewni mojej skórze odpowiednie nawilżenie przez cały dzień oraz będzie wykazywał kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Na tego typu problemy polecamy stosowanieRosa Arctica dwa razy dziennie. Dzięki właściwościom tego produktu Twoja skóra nabierze witalności i młodzieńczego blasku. Po oczyszczeniu twarzy, zaaplikuj na skórę Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate, a następnie Rosa Arctica. Miej na uwadze, że szczególnie narażona na powstawanie zmarszczek jest delikatna okolica oczu. Dzieje się tak, ponieważ skóra tu jest wyjątkowo cienka. Dlatego też pierwsze zmarszczki towarzyszące procesom starzenia się skóry widoczne są właśnie w obrębie tej części twarzy. Chcąc odżywić wiotką tkankę wokół oczu, stosuj Super Multi-Corrective Eye Opening Serum. To serum wyraźnie odmładza spojrzenie poprzez redukcję cieni pod oczami i wypełnienie zmarszczek.

Porady Kiehl’s

Przed aplikacją Rosa Arctica pamiętaj o tym, żeby umyć ręce. Rozgrzej preparat między palcami, aby aktywować emulgację masła kakaowego i masła shea, zawartych w formule. Masuj skórę twarzy delikatnie, ale stanowczo, podążając okrężnymi ruchami od dołu ku górnym partiom. Dzięki takiej formie aplikacji, pobudzisz formułę do optymalnego działania oraz głębszego wniknięcia w głąb skóry.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate .Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe, zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Czy to o mnie?

Zauważyłam na swojej skórze widoczne oznaki skutków ekspozycji na słońce, bez zastosowania odpowiedniej ochrony. Chciałabym pozbyć się tych "pamiątek" i odzyskać jednolitą, gładką cerę bez przebarwień i zmarszczek.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Na tego typu problemy polecamy Clearly Corrective Regimen. W pierwszym etapie należy zastosować Clearly Corrective Skin Brightening Exfoliator, aby pozbyć się powierzchniowych przebarwień i przywrócić skórze świeży, promienny wygląd oraz jednolity koloryt. Następnie przemywamy skórę Clearly Corrective Clarity-Activating Toner, żeby przygotować ją do dalszych zabiegów i nadać cerze gładkość i blask. W kolejnym etapie rekomendujemy użycie Clearly Corrective Hydrating Moisture Emulsion, działającego na skórę rozjaśniająco. Ukoronowaniem programu pielęgnacyjnego jest Clearly Corrective Dark Spot Solution, który wyjątkowo skutecznie usuwa uszkodzenia powstałe w wyniku działania szkodliwego promieniowania UV. Nie zapominajmy o tym, że szczególnej dbałości wymagają wrażliwe okolice oczu. W celu głębokiego nawilżenia tego obszaru, polecamy Creamy Eye Treatment z wyciągiem z awokado. Jego bogata formuła o idealnej konsystencji zapewnia intensywne nawilżenie i działa przeciwutleniająco, jednocześnie kojąc skórę i zapobiegając jej nadmiernemu wysuszeniu, prowadzącemu do pojawiania się zmarszczek.

Porady Kiehl’s

Możesz nakładać Clearly Corrective Dark Spot Solution tylko na miejsca wymagające skoncentrowanych działań (np. na intensywne, trudne do usunięcia przebarwienia), lub stosować go zapobiegawczo na całą twarz i dekolt (w ramach ochrony przed powstawaniem przebarwień i plam pigmentacyjnych).

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+  jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

Niezależnie od rodzaju pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas wieczornych zabiegów nakładaj Midnight Recovery Concentrate  tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate. Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

 

Przeciw oznakom starzenia

Czy to o mnie?

Mam normalną, lekko suchą, bądź suchą skórę. Poszukuję delikatnie działającej pielęgnacji, która zapewni mojej twarzy całodzienne nawilżenie a jednocześnie pozwoli mi chronić skórę przed pojawianiem się pierwszych oznak starzenia.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Dla tego rodzaju skóry rekomendujemy stosowanie Ultra Facial Collection. Produkty te nawilżą i odżywią Twoją skórę sprawiając, że będzie ona miękka i gładka jak nigdy przedtem. Myj twarz rano i wieczorem, używając w tym celuUltra Facial Cleanser, następnie oczyść ją za pomocą Ultra Facial Toner, który nada skórze odpowiednie pH i przygotuje ją do dalszych etapów pielęgnacji. Kolejno zaaplikuj Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate, po czym zastosuj Ultra Facial Cream, aby zapewnić twarzy całodzienną porcję nawilżenia. Dla delikatnych okolic oczu polecamy Creamy Eye Treatment with Avocado. Ta łatwo wchłaniająca się formuła o idealnej konsystencji zatrzymuje wodę w głębi tkanek i chroni je przed stresem oksydacyjnym, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zmarszczek i nadmiernemu przesuszaniu.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate. Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe, zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Drobne zmarszczki / zmarszczki

Czy to o mnie?

Mam normalną, lekko suchą, bądź suchą skórę i poszukuję pielęgnacji, która zlikwiduje moje zmarszczki i bruzdy. Bardzo ważne jest dla mnie pozbycie się oznak upływającego wieku widocznych na mojej twarzy i ochrona skóry przed działaniem szkodliwych czynników środowiskowych.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Dla tego rodzaju skóry rekomendujemy stosowanie Power Wrinkle Reducing Collection, który wypełni widoczne zmarszczki i bruzdy oraz zapewni ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia powietrza, czy stres. Dla osiagnięcia optymalnych rezultatów, tuż po umyciu twarzy, zaaplikuj Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate na całą powierzchnię. Dzięki temu ujednolicisz swoją cerę i nadasz jej blasku. Kolejno przejdź do nawilżania z pomocą przeciwzmarszczkowego kremu Power Wrinkle Reducing Cream. W ostatnim etapie nie zapomnij o okolicy oka i zakończ rytuał z Power Wrinkle Reducing Eye Cream.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate. Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Głębokie zmarszczki

Czy to o mnie?

Szukam silnie działającego, a jednocześnie bezpiecznego produktu, który wypełni zmarszczki i bruzdy widoczne na mojej twarzy. Chcę też wzmocnić efekt działania dotychczas stosowanej przeze mnie pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Podpowiadamy, jak temu zaradzić

Na tego typu problemy polecamy zastosowanieDouble Strength Deep Wrinkle Filler , który dokładnie wypełni widoczne zmarszczki i bruzdy, sprawiając jednocześnie, że twarz nabierze gładkości i jędrności. Co ważne, nasz produkt nie zawiera w swoim składzie silikonu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, tuż po oczyszczeniu skóry zaaplikujPowerful-Strength Line-Reducing Concentratena całą twarz w celu przywrócenia jej odpowiedniego kolorytu, miękkości i młodzieńczego blasku. W kolejnym etapie użyj Double Strength Deep Wrinkle Filler , który doskonale wypełni wszystkie zmarszczki i bruzdy. Wzmocnij efekty działania tych produktów poprzez zastosowanie kremu przeciwzmarszczkowegoPower Wrinkle Reducing Cream . Na zakończenie rytuału zastosuj dedykowany specjalnie do ochrony bardzo wrażliwych okolic oczu krem Power Wrinkle Reducing Eye Cream.

Porady Kiehl’s

Double Strength Deep Wrinkle Filler może być aplikowany w okolicach czoła (na zmarszczki mimiczne lub lwią bruzdę), w kącikach oczu (na kurze łapki), na bruzdy wokół ust (bruzdy nosowo-wargowe), jak również w okolicy samych ust. W razie potrzeby może zostać użyty na dowolnej innej części twarzy. Należy jednak pamiętać, aby jego aplikację poprzedzić zastosowaniem serum lub koncentratu. Z kolei w następnym kroku należy zastosować produkt o działaniu nawilżającym.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ ,jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać oMidnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate . Dzięki temu przyspieszysz zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Lifting / ujędrnianie

Czy to o mnie?

Mam normalną, lekko suchą, bądź suchą skórę, której brak elastyczności i jędrności. Poszukuję pielęgnacji, która ujędrni i uelastyczni moją skórę oraz zredukuje widoczne zmarszczki i bruzdy.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Na tego typu problemy zalecamy produkty z serii Super-Multi Corrective Collection, które sprawiają, że skóra staje się jędrna i miękka w dotyku oraz redukują widoczne zmarszczki i bruzdy. Po oczyszczeniu skóry, zalecamy użycie Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate oraz Super Multi-Corrective Cream. Skóra okolic oka, ze względu na wyjątkową cienkość, jest szczególnie narażona na przesuszanie i utratę elastyczności. Co za tym idzie - oznaki starzenia są tu bardzo widoczne. Wszyscy jestesmy zgodni co to tego, że jest to część twarzy, na której trudno ukryć oznaki upływającego czasu. Dlatego też, chcąc odżywić delikatną skórę tych okolic i opóźnić pojawienie się zmarszczek, Kiehl's rekomenduje stosowanie Super Multi-Corrective Eye Opening Serum. Produkt ten odmładza okolice oka, czyni spojrzenie większym i wyraźniejszym oraz sprawia, że zmarszczki i cienie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate . Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Gęstość skóry

Czy to o mnie?

Martwią mnie pojawiające się na mojej twarzy oznaki starzenia - zmarszczki, bruzdy, utrata elastyczności i jędrności skóry. Moja cera jest wyraźnie odwodniona. W związku z tym poszukuję produktu, który zapewni mojej skórze odpowiednie nawilżenie przez cały dzień oraz będzie wykazywał kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Na tego typu problemy polecamy stosowanieRosa Arctica dwa razy dziennie. Dzięki właściwościom tego produktu Twoja skóra nabierze witalności i młodzieńczego blasku. Po oczyszczeniu twarzy, zaaplikuj na skórę Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate, a następnie Rosa Arctica. Miej na uwadze, że szczególnie narażona na powstawanie zmarszczek jest delikatna okolica oczu. Dzieje się tak, ponieważ skóra tu jest wyjątkowo cienka. Dlatego też pierwsze zmarszczki towarzyszące procesom starzenia się skóry widoczne są właśnie w obrębie tej części twarzy. Chcąc odżywić wiotką tkankę wokół oczu, stosuj Super Multi-Corrective Eye Opening Serum. To serum wyraźnie odmładza spojrzenie poprzez redukcję cieni pod oczami i wypełnienie zmarszczek.

Porady Kiehl’s

Przed aplikacją Rosa Arctica pamiętaj o tym, żeby umyć ręce. Rozgrzej preparat między palcami, aby aktywować emulgację masła kakaowego i masła shea, zawartych w formule. Masuj skórę twarzy delikatnie, ale stanowczo, podążając okrężnymi ruchami od dołu ku górnym partiom. Dzięki takiej formie aplikacji, pobudzisz formułę do optymalnego działania oraz głębszego wniknięcia w głąb skóry.

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+ jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielegnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

W przypadku jakiejkolwiek pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas cowieczornych zabiegów, zaaplikuj Midnight Recovery Concentrate tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate .Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej swojej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe, zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.

Przebarwienia skórne wieku dojrzałego

Czy to o mnie?

Zauważyłam na swojej skórze widoczne oznaki skutków ekspozycji na słońce, bez zastosowania odpowiedniej ochrony. Chciałabym pozbyć się tych "pamiątek" i odzyskać jednolitą, gładką cerę bez przebarwień i zmarszczek.

Podpowiadamy jak temu zaradzić

Na tego typu problemy polecamy Clearly Corrective Regimen. W pierwszym etapie należy zastosować Clearly Corrective Skin Brightening Exfoliator, aby pozbyć się powierzchniowych przebarwień i przywrócić skórze świeży, promienny wygląd oraz jednolity koloryt. Następnie przemywamy skórę Clearly Corrective Clarity-Activating Toner, żeby przygotować ją do dalszych zabiegów i nadać cerze gładkość i blask. W kolejnym etapie rekomendujemy użycie Clearly Corrective Hydrating Moisture Emulsion, działającego na skórę rozjaśniająco. Ukoronowaniem programu pielęgnacyjnego jest Clearly Corrective Dark Spot Solution, który wyjątkowo skutecznie usuwa uszkodzenia powstałe w wyniku działania szkodliwego promieniowania UV. Nie zapominajmy o tym, że szczególnej dbałości wymagają wrażliwe okolice oczu. W celu głębokiego nawilżenia tego obszaru, polecamy Creamy Eye Treatment z wyciągiem z awokado. Jego bogata formuła o idealnej konsystencji zapewnia intensywne nawilżenie i działa przeciwutleniająco, jednocześnie kojąc skórę i zapobiegając jej nadmiernemu wysuszeniu, prowadzącemu do pojawiania się zmarszczek.

Porady Kiehl’s

Możesz nakładać Clearly Corrective Dark Spot Solution tylko na miejsca wymagające skoncentrowanych działań (np. na intensywne, trudne do usunięcia przebarwienia), lub stosować go zapobiegawczo na całą twarz i dekolt (w ramach ochrony przed powstawaniem przebarwień i plam pigmentacyjnych).

Zapamiętaj

Za starzenie się skóry w 90% odpowiadają uszkodzenia powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Nie zapomnij o codziennym stosowaniu kosmetyków z filtrem. Pomoże to chronić Twoją skórę przed groźnym promieniowaniem UV. Kiehl's rekomenduje użycie Super Fluid UV Defense SPF 50+  jako podstawy każdej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry.

Nocne procesy odbudowy skóry

Niezależnie od rodzaju pielęgnacji, nie należy zapominać o Midnight Recovery Concentrate. Podczas wieczornych zabiegów nakładaj Midnight Recovery Concentrate  tuż po użyciu Powerful–Strength Line–Reducing Concentrate. Dzięki temu wzmocnisz dodatkowo zachodzące w nocy procesy odnowy biologicznej skóry, jak również zapewnisz jej komórkom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Przekonasz się, że odpłaci Ci ona pięknym wyglądem o poranku. Zawarte w preparacie olejki lawendowe zapewnią spokojny sen i ułatwią zasypianie. Rano obudzisz się świeża i wypoczęta.