Wygląda na to, że nie jesteś w Poland

Wybierz kraj / region poniżej: Koszty wysyłki międzynarodowej zależą od produktów, sposobu wysyłki i miejsca dostawy

Main content
environmental awareness

TWORZYMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Future Made Better to nasza podróż w kierunku zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne i wsparcia lokalnej społeczności. Dążenie w kierunku zdrowszej planety oznacza, że Kiehl's tworzy bardziej odpowiedzialne receptury bazując na odnawialnych składnikach i ekologiczne opakowania, przy jednoczesnym ulepszaniu materiałów, z których korzystamy w naszych butikach.

CO ROBIMY

Kiehl’s Does to więcej niż misja, to odpowiedzialność w działaniu. Podejmujemy kroki, aby generować mniej odpadów i ograniczać emisję dwutlenku węgla poprzez składniki, z których korzystamy, oraz wybrane przez nas materiały opakowaniowe.

DOING OUR PART

More than a mission, Kiehl’s Does is responsibility in action. It’s what we’re doing now to generate less waste and reduce carbon emissions through the formula ingredients we use and the packaging materials we choose.

What Kiehl's does

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Kiehl’s z dumą wspiera 137 organizacji charytatywnych na całych świecie poprzez 213 lokalnych inicjatyw od 2015 roku, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska naturalnego i lokalnych społeczności.

SŁOWNIK

TERMINOLOGY & DEFINITION
TERMINOLOGIA
Biodegradowalne:
DEFINICJA

Produkty organiczne, które mogą być biologicznie rozkładane w środowisku wodnym przez mikroorganizmy (głównie bakterie, drożdże i grzyby) w celu wytworzenia CO2 i wody

PCR:

Akronim oznaczający „recykling pokonsumencki”, termin oznaczający materiały pochodzące z recyklingu; PCR może być często umieszczany w butelkach, nakrętkach, słoikach i innych materiałach opakowaniowych, aby zmniejszyć zużycie pierwotnego plastiku

Surowiec odnawialny:

Materiał składający się w ponad 50% z materiału pochodzącego ze źródła, które można poddać recyklingowi lub ponownie hodować, jak rośliny

Zrównoważony łańcuch dostaw:

Takie podejście zapewnia, że surowce roślinne pochodzą z łańcuchów dostaw, który szanuje bioróżnorodność, ograniczając wpływ na środowisko, gwarantując produkcję o zerowym wpływie na ekosystemy i promując rozwój społeczno-gospodarczy lokalnych populacji. Może również zawierać element solidarności i odpowiedzialności społecznej na rzecz społeczności znajdujących się w niekorzystnej sytuacji

Ślad wodny:

Ogólny wpływ danej działalności na wodę, w tym całkowita ilość wody zużytej przez konsumenta lub producenta (w tym ilość wody, która jest zbierana i zużywana oraz generowane zanieczyszczenie)

Dołącz do naszej bazy mailingowej!

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do społeczności Kiehl’s! Promocje, rabaty, ekskluzywne produkty – to oraz unikalne treści o naszych produktach czekają na Ciebie!

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie