Main content

ODKRYJ PROBLEMY SWOJEJ SKÓRY DZIĘKI JEDNEMU SELFIE

Problemy skórne mogą wynikać z różnych czynników związanych z trybem życia. Promienie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska mogą mieć wpływ na stan Twojej skóry, podobnie jak czynniki wewnętrzne takie jak stres, odwodnienie i brak snu.

Chcesz w mgnieniu oka poznać i zrozumieć problemy swojej skóry?

Zrób sobie zdjęcie i zobacz, jak aplikacja skanuje Twoją twarz. Nasza ekspercka technologia zidentyfikuje problematyczne obszary, na które należy
zwrócić uwagę i zaleci rutynę pielęgnacyjną dostosowaną tylko dla Ciebie.

JAK DZIAŁA INSTANT SKIN READER?

Zeskanuj swoją skorę z aplikacją Kiehl's Instant Skin Reader

ZDIAGNOZUJ SWOJĄ SKÓRĘ

Nasza inteligentna technologia Instant Skin Reader skanuje Twoją skórę, żeby zidentyfikować jej unikalne mocne strony i obszary wymagające poprawy.

Zdiagnozuj swoje problemy skory z Kiehl's

ZINDENTYFIKUJ PROBLEMY SKÓRY

Nasza analiza skóry ujawnia konkretne problemy skóry takie jak linie i zmarszczki, matową skórę, trądzik, rozszerzone pory i nierównomierny koloryt skóry. 

Spersonalizowana rutyna pielęgnacyjna Kiehl's

ODKRYJ SPERSONALIZOWANĄ RUTYNĘ

Natychmiast otrzymujesz rekomendacje skutecznych formuł opartych na unikalnych potrzebach Twojej skóry, aby cieszyć się zdrowszym i młodszym wyglądem skóry.

Poznaj składniki dobrane do Twojej skory w kosmetykach Kiehl's

POZNAJ SKŁADNIKI

Odkryj nasze unikalne składniki znane ze swojego skutecznego działania na skórę, w tym skwalan i witaminę C

TWOJA INTELIGENTNA OCENA ZDJĘĆ

Nasza inteligentna ocena zdjęć - Kiehl's Instant Skin Reader wykorzystuje zaawansowaną technologię opracowaną we współpracy z dermatologami. Oprócz analizy zdjęcia zawiera również kilka krótkich pytań, które pomogą zidentyfikować mocne strony Twojej skóry i obszary, na które należy zwrócić uwagę, w tym:

Rezultat: Odkryjesz swoje osobiste obszary do poprawy i poznasz dopasowaną do Twoich potrzeb rutynę pielęgnacyjną.

ODWIEDŹ BUTIK KIEHL’S I UZYSKAJ PORADY EKSPERÓW
DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI SKÓRY

Konsultacje dotyczące pielęgnacji skóry w naszych butikach

Spersonalizowana konsultacja jest podstawą naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry. Nasi Eksperci ds. Pielęgnacji Skóry Kiehl’s są przeszkoleni w zakresie zasad dermatologii i bariery ochronnej skóry, aby zdiagnozować Twoje problemy, a także zalecić rutynę pielęgnacyjną i dobór formuł dla zapewnienia zdrowszego, młodszego wyglądu Twojej skóry. Odwiedź jeden z naszych butików i uzyskaj bezpłatną konsultację, spersonalizowane porady pielęgnacyjne ekspertów i prezentacje produktów (otrzymasz próbki!). 

READY TO
CHANGE THE WAY
YOU SEE YOUR SKIN?

GOTOWI, ABY ZMIENIĆ SPOSÓB
POSTRZEGANIA SWOJEJ SKÓRY?

ZESKANUJ KOD, BY ZACZĄĆ!

Nasza Obietnica Prywatności dla Ciebie: Aby uzyskać dostęp do tej usługi, musisz mieć co najmniej 16 lat. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu dostarczenia Ci wyników i rekomendacji powstałych w wyniku korzystania z aplikacji. Zdjęcia nie będą przez nas przechowywane i zostaną usunięte natychmiast po analizie.

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie