Main content

ODKRYJ PROBLEMY SWOJEJ SKÓRY DZIĘKI JEDNEMU SELFIE

Home > Kiehl's At Your Service > Kiehl's Instant Skin Reader

Problemy skórne mogą wynikać z różnych czynników związanych z trybem życia. Promienie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska mogą mieć wpływ na stan Twojej skóry, podobnie jak czynniki wewnętrzne takie jak stres, odwodnienie i brak snu.

Chcesz w mgnieniu oka poznać i zrozumieć problemy swojej skóry?

Zrób sobie zdjęcie i zobacz, jak aplikacja skanuje Twoją twarz. Nasza ekspercka technologia zidentyfikuje problematyczne obszary, na które należy
zwrócić uwagę i zaleci rutynę pielęgnacyjną dostosowaną tylko dla Ciebie.

JAK DZIAŁA INSTANT SKIN READER?

ZDIAGNOZUJ SWOJĄ SKÓRĘ

Nasza inteligentna technologia Instant Skin Reader skanuje Twoją skórę, żeby zidentyfikować jej unikalne mocne strony i obszary wymagające poprawy.

ZIDENTYFIKUJ PROBLEMY SKÓRY

Nasza analiza skóry ujawnia konkretne problemy skóry takie jak linie i zmarszczki, matową skórę, trądzik, rozszerzone pory i nierównomierny koloryt skóry. 

ODKRYJ SPERSONALIZOWANĄ RUTYNĘ

Natychmiast otrzymujesz rekomendacje skutecznych formuł opartych na unikalnych potrzebach Twojej skóry, aby cieszyć się jej zdrowszym i młodszym wyglądem.

POZNAJ SKŁADNIKI

Odkryj nasze unikalne składniki znane ze swojego skutecznego działania na skórę, w tym skwalan i witaminę C.

TWOJA INTELIGENTNA OCENA ZDJĘĆ

Nasza inteligentna ocena zdjęć - Kiehl's Instant Skin Reader wykorzystuje zaawansowaną technologię opracowaną we współpracy z dermatologami. Oprócz analizy zdjęcia zawiera również kilka krótkich pytań, które pomogą zidentyfikować mocne strony Twojej skóry i obszary, na które należy zwrócić uwagę, w tym:

Rezultat: Odkryjesz swoje osobiste obszary do poprawy i poznasz dopasowaną do Twoich potrzeb rutynę pielęgnacyjną.

ODWIEDŹ BUTIK KIEHL’S I UZYSKAJ PORADY EKSPERÓW
DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI SKÓRY

Konsultacje dotyczące pielęgnacji skóry w naszych butikach

Spersonalizowana konsultacja jest podstawą naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry. Nasi Eksperci ds. Pielęgnacji Skóry Kiehl’s są przeszkoleni w zakresie zasad dermatologii i bariery ochronnej skóry, aby zdiagnozować Twoje problemy, a także zalecić rutynę pielęgnacyjną i dobór formuł dla zapewnienia zdrowszego, młodszego wyglądu Twojej skóry. Odwiedź jeden z naszych butików i uzyskaj bezpłatną konsultację, spersonalizowane porady pielęgnacyjne ekspertów i prezentacje produktów (otrzymasz próbki!). 

READY TO
CHANGE THE WAY
YOU SEE YOUR SKIN?

CHCESZ POZNAĆ IDEALNĄ RUTYNĘ
PIELĘGNACYJNĄ DLA TWOJEJ SKÓRY?

ZESKANUJ KOD QR ABY ROZPOCZĄĆ

Nasza Obietnica Prywatności dla Ciebie: Aby uzyskać dostęp do tej usługi, musisz mieć co najmniej 16 lat. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu dostarczenia Ci wyników i rekomendacji powstałych w wyniku korzystania z aplikacji. Zdjęcia nie będą przez nas przechowywane i zostaną usunięte natychmiast po analizie.
Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie