Informacje o produktach

Wyjątkowe formuły Kiehl’s powstają z najlepszych składników naturalnego pochodzenia. Dzięki temu nasze kosmetyki do skóry i włosów są produktami najwyższej jakości – czyli takimi, jakich oczekują nasi Klienci. Poniżej dowiesz się więcej o naszych rygorystycznych zasadach jakości.

ZOBOWIĄZANIE BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTÓW

Marka Kiehl’s zobowiązuje się utrzymywać najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wszystkich tworzonych i sprzedawanych przez siebie produktów. Postępujemy zgodnie z najsurowszymi standardami bezpieczeństwa, aby nasi klienci mogli kupować i stosować nasze kosmetyki z pełnym zaufaniem.  Chcemy, byście wiedzieli, że:

Kiehl’s postępuje w całkowitej zgodzie z regulacjami FDA, z 7. poprawką dyrektywy kosmetycznej UE oraz z wymaganiami bezpieczeństwa obowiązującymi we wszystkich krajach, w których są sprzedawane nasze produkty.

Każdy jeden składnik wykorzystywany w naszych produktach został wcześniej dokładnie skontrolowany i zbadany przez nasz wewnętrzny zespół ds. bezpieczeństwa złożony z toksykologów, klinicystów, farmaceutów i lekarzy.

Zanim jakakolwiek formuła powstała w Kiehl’s trafi do sprzedaży, jest przedtem sprawdzana i testowana pod kątem bezpieczeństwa. Z dumą i przekonaniem sprzedajemy każdy z naszych produktów i obiecujemy, że zawsze będziemy utrzymywać najwyższe standardy bezpieczeństwa z myślą o naszych klientach na całym świecie.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat bezpieczeństwa kosmetyków, skontaktuj się z www.cosmeticsinfo.org.

SKŁADNIKI

Składniki są w naszych produktach najważniejsze. Nie wybieramy ich na podstawie walorów estetycznych – korzystamy tylko z tych, które naprawdę przynoszą korzyści skórze. Nasze formuły zawierają minimalne ilości środków konserwujących. Pragniemy korzystać wyłącznie z najdelikatniejszych i najskuteczniejszych składników i z tego powodu wykorzystujemy ogromną ilość składników naturalnych. Tworząc nasze produkty, zawsze pamiętamy o skórze wrażliwej.

Zachęcamy do czytania etykiet na naszych produktach i opisów w sklepie internetowym Kiehls.pl. Im więcej wiesz o składnikach, tym bardziej docenisz kosmetyki Kiehl’s. Nie stosujemy obietnic bez pokrycia. Przeciwnie – staramy się przestrzegać standardów uczciwości, szczerości i prawości, które charakteryzują markę Kiehl’s, aby zdobywać zaufanie klientów z całego świata. Swój sukces zawdzięczamy zadowoleniu i rekomendacjom naszych klientów. Korzystamy tylko z prostych, praktycznych opakowań nadających się do recyklingu. Dzięki temu skupiamy nasze wysiłki i koszty na tym, co naprawdę istotne: na składzie i jakości naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się ze składnikami wykorzystywanymi w formułach Kiehl’s – możecie o nich poczytać w naszym Słowniczku Składników.

PRODUKTY WŁAŚCIWE DLA CIEBIE

W Kiehl’s chcemy mieć pewność, że stosujesz kosmetyki, które są jak najodpowiedniejsze dla Twojego typu skóry lub włosów. Aby pomóc Ci w znalezieniu właściwych kuracji, przygotowaliśmy Konsultacje Personalne. Oprócz tego zachęcamy Cię do wypróbowania trzech próbek naszych kosmetyków, które otrzymasz z każdym zamówieniem złożonym na Kiehls.pl.

NASZE PRODUKTY W MEDIACH

Dziękujemy naszym przyjaciołom i recenzentom za wspieranie produktów Kiehl’s. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co prasa pisze o naszych produktach, odwiedź sekcję Produkty w Mediach w dziale „O Kiehl’s” na naszej stronie internetowej.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE POPRAWNEGO STOSOWANIA I PRZECHOWYWANIA PRODUKTÓW

Nasze świeże, oryginalne preparaty powstają wyłącznie z najlepszych naturalnych składników i z wykorzystaniem minimalnej ilości konserwantów. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wskazówki, które pomogą Ci zachować świeżość i skuteczność kosmetyków Kiehl’s na jak najdłuższy czas.

Sugerowany czas stosowania

Zalecamy wykorzystanie kremów do twarzy w ciągu trzech miesięcy od zakupu. Balsamy do ciała i odżywki do włosów powinny zostać wykorzystane w ciągu sześciu miesięcy od daty zakupu. Produkty oczyszczające, w tym szampony i żele do ciała, generalnie mogą stać na Twojej półce przez około rok od daty zakupu. Aby zwiększyć trwałość produktów, można przechowywać je w lodówce.

Właściwe przechowywanie

Produkty nie powinny być wystawiane na działanie ekstremalnego gorąca, zimna lub zmian temperatury. Powinny być przechowywane z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w suchym i chłodnym miejscu. Łazienki zwykle nie są idealnym miejscem do przechowywania kosmetyków z powodu częstych zmian w temperaturze i poziomie wilgotności, jakie zachodzą w tym pomieszczeniu.

Stosowanie

W przypadku kremów w słoikach, radzimy korzystać ze sterylnych jednorazowych plastikowych łopatek lub wacików i nie wydobywać kremu palcami. W ten sposób zmniejszysz potencjalne ryzyko wprowadzenia do kremu bakterii znajdujących się na palcach.

Po użyciu

Po każdym użyciu upewnij się, że słoik jest dokładnie zamknięty i że w szyjkach butelek nie pozostały resztki produktu. Butelki z nieużywanymi produktami powinny być całkowicie zakręcone.

Uwaga na temat zmienności produktów

W naszych unikalnych formułach stosujemy tylko naturalne składniki.  Z tego powodu kolor i konsystencja każdej nowej partii naszych kosmetyków mogą się od siebie różnić. Te naturalne zmiany w żaden sposób nie wpływają na jakość czy skuteczność produktu.

Pragniemy, by nasze kosmetyki przyniosły Ci jak najwięcej radości i korzyści. W razie jakichkolwiek pytań na temat stosowania naszych produktów, możesz do nas w każdej chwili zadzwonić. Udzielenie Ci właściwej rady to dla nas sama przyjemność i zaszczyt.