Usługi specjalne

Marka Kiehl’s jest dumna ze swojej długiej tradycji służenia klientom i społecznościom. Odkryj niektóre z naszych wyjątkowych usług, które oferujemy zarówno w wersji on-line jaki i w naszych butikach.

Rodzina Kiehl's

Dołącz do Rodziny Klientów Kiehl's i ciesz się najlepszą obsługą dostosowaną do Twoich potrzeb. Zarejestrowani Klienci otrzymują informacje na temat działań Kiehl’s, powiadomienia o nowych produktach i aktualnych promocjach, a także inne specjalne ogłoszenia.

Szacunek dla Klientów jest jednym z filarów marki Kiehl's. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do ochrony prywatności i danych osobowych. Kiehl’s nie sprzedaje, nie udostępnia i nie przekazuje tego rodzaju informacji stronom trzecim.

Jeśli chcesz wypisać się z naszej bazy, możesz to zrobić edytując informacje w zakładce Twoje konto albo klikając link do wypisania się, który znajduje się na dole przesłanych przez nas newsletterów.

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter Kiehl's, a zawsze jako pierwszy dowiesz się co nowego w Kiehl's. Prześlemy Ci unikalne porady i informacje o promocjach.

JAK ZNALEŹĆ PRODUKT, KTÓRY BĘDZIE DLA CIEBIE WŁAŚCIWY

Kiehl’s stawia sobie za cel dostarczenie każdemu Klientowi produktów, które są najbardziej odpowiednie dla jego skóry i rodzaju włosów/skóry głowy. Aby pomóc Ci w określeniu optymalnych metod pielęgnacji skóry i włosów, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi osobistych konsultacji w naszych butikach oraz wypróbowywania 3 próbek naszych produktów, które będziesz otrzymywać przy każdym zamówieniu składanym na Kiehls.pl.

USŁUGI PREZENTOWE DLA FIRM

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości idealnie dobrane do ich potrzeb. Troszczymy się i dbamy o to, by ich skóra i włosy były piękniejsze z każdym dniem. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy ofertę prezentów korporacyjnych.

Niezależnie od indywidualnych potrzeb, jesteśmy w stanie zapewnić klientom korporacyjnym nieograniczoną liczbę opcji prezentowych, a także wygodę i rozszerzony zakres usług. Upewnimy się, że każdy aspekt Twojego zamówienia zostanie zrealizowany skutecznie i z najwyższą starannością.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: na stronie.

PROGRAM PRÓBEK

Zdajemy sobie sprawę, że skóra i włosy każdego człowieka różnią się od siebie i efekty działania tego samego produktu mogą być różne u różnych osób. Aby zapewnić naszym klientom pielęgnację jakiej potrzebują, wiele lat temu rozpoczęliśmy pionierski program udostępniania próbek. Jesteśmy pewni, że jak tylko spróbujesz naszych produktów, docenisz ich wysoką jakość i skuteczność. Do każdego pierwszego zamówienia składanego danego dnia dodajemy trzy próbki produktów z naszej bogatej linii do pielęgnacji skóry, włosów i ciała, do wypróbowania.