SPF
ODKRYJ

NAJLEPSZE FORMUŁY OCHRONNE MARKI KIEHL’S DOSTOSOWANE DO POTRZEB TWOJEJ SKÓRY

TWOJA OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Ochrona przeciwsłoneczna to nieodłączny element codziennego programu pielęgnacyjnego. Powinna zostać dobrana do indywidualnych potrzeb skóry, aby zapewnić jej zdrowy wygląd i doskonałą kondycję. Nasze wszystkie produkty powstają z myślą o zapobieganiu oparzeniom słonecznym i zabezpieczeniu skóry przed promieniami UV. Niezależnie od tego, czy masz wrażliwą, tłustą, skłonną do niedoskonałości, suchą lub normalną cerę, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie rozwiązanie z filtrem SPF.

TWOJA OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Nasze najlepsze rozwiązanie ochronne do codziennego stosowania

Dermatologist Solutions™ Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA++++

Zacznij dzień od najlepszej ochrony. Nasza formuła do twarzy opiera się na zaawansowanej technologii zabezpieczającej przed działaniem promieniowania UVA/UVB oraz zanieczyszczeń. Doskonale chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Wyjątkowo skuteczny filtr SPF pomaga korygować widoczne oznaki starzenia takie jak zmarszczki, przebarwienia słoneczne i szorstkość cery.* Lekka, nie powodująca powstawaniu zaskórników konsystencja i właściwości nawilżające produktu sprawiają, że jest niezastąpiony w codziennej pielęgnacji.

*Na podstawie 6-miesięcznych badań klinicznych w grupie 118 osób, które nie stosowały filtrów przeciwsłonecznych. W skład grupy wchodziły Chinki w wieku 35-65 lat o cerze wykazującej widoczne oznaki fotostarzenia, od niewielkich do umiarkowanych.

KUP TERAZ

Nasz najlepszy produkt ochronny z filtrem przeznaczony do skóry wrażliwej/ trądzikowej.

Dermatologist Solutions™ Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA++++

Lekki i łagodny, w 100% mineralny filtr powstał z myślą o cerze wrażliwej/ trądzikowej. Subtelny odcień podkreśla naturalną karnację, a szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej gwarantuje pełne zabezpieczenie.

KUP TERAZ

Nasz najlepszy produkt ochronny z filtrem przeznaczony do skóry ze skłonnościami do przetłuszczania

Dermatologist Solutions™ Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF 50 PA ++++

Odśwież skórę dzięki naszej lekkiej formule przeciwsłonecznej. Przeznaczona do stosowania w wilgotnym klimacie*, nie powodująca powstawaniu zaskórników, zapewnia uczucie orzeźwienia w czasie aplikacji. Zaawansowana technologia UVA/UVB i ochrona przed zanieczyszczeniami oraz szkodliwymi czynnikami środowiskowymi pomaga zmniejszyć widoczność porów.

Gładka i lekka konsystencja zapewnia przyjemność użytkowania. Skuteczna formuła sprawia, że skóra jest chroniona, odzyskuje gładkość i matowość.

*Oparte na wynikach testów przeprowadzonych w Singapurze, w wilgotnym klimacie w grupie 53 kobiet w wieku 25-45 lat o cerze normalnej, tłustej i mieszanej.

KUP TERAZ

Nasz najlepszy produkt ochronny z filtrem przeznaczony do twarzy i ciała

Activated Sun Protector™ Broad Spectrum SPF 30 and SPF 50

Wybierasz się na plażę lub na stok? Nasze rozwiązania wykorzystujące technologię chroniącą przed promieniami UVA i UVB, wzbogacone w witaminę E, neutralizują szkodliwe wolne rodniki. Wodoodporne formuły łatwo i szybko się nakładają, nie pozostawiając białych śladów.

KUP TERAZ

PORADY DOTYCZĄCE OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ

tips

Za każdym razem stosuj formuły przeciwsłoneczne o szerokim zakresie ochrony przed promieniami UVA i UVB. Pamiętaj, że najważniejsze jest systematyczne zabezpieczanie skóry, nawet w pochmurne dni.

tips

Jesli masz cerę tłustą, trądzikową lub wrażliwą, rozważ stosowanie filtrów mineralnych. Ten rodzaj filtrów nie powoduje powstawania zaskórników i sprawia, że formuła jest znacznie lżejsza.

tips

Nakładaj codziennie przed wyjściem na zewnątrz. Ponawiaj aplikację co dwie godziny lub częściej jeśli pływasz lub pocisz się.

tips

Aby dodatkowo nawilżyć skórę, zastosuj jeden z naszych bestsellerowych produktów nawilżających z filtrem o szerokim spektrum SPF.

tips

Stosowanie produktu ochronnego z filtrem SPF 15 lub wyższym równolegle z innymi sposobami zabezpieczenia skóry przed promieniami słońca obniża ryzyko pojawienia się raka skóry i objawów starzenia związanych z ekspozycją ciała na słońce.

tips

Zwracaj szczególną uwagę na daty przydatności, ponieważ produkty z filtrem mogą po pewnym czasie tracić właściwości ochronne.

Czy chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie dostępny?

Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie znów dostępny w naszej ofercie.