Wybierz inny kraj

Wybierz kraj / region poniżej: Koszty wysyłki międzynarodowej zależą od produktów, sposobu wysyłki i miejsca dostawy

Main content

Super Multi-Corrective Cream - Krem przeciwzmarszczkowy w Limitowanej Edycji Świątecznej

Wszystkie typy cery wraz z cerą wrażliwą

Krem przeciwzmarszczkowy zwalczający oznaki starzenia się skóry, o wyjątkowych właściwościach 7w1, dzięki którym skóra staje się wyraźnie gładsza, jędrniejsza i wygląda młodziej.

Super Multi-Corrective Cream - Krem przeciwzmarszczkowy w Limitowanej Edycji Świątecznej

Super Multi-Corrective Cream - Krem przeciwzmarszczkowy w Limitowanej Edycji Świątecznej

Krem przeciwzmarszczkowy zwalczający oznaki starzenia się skóry, o wyjątkowych właściwościach 7w1, dzięki którym skóra staje się wyraźnie gładsza, jędrniejsza i wygląda młodziej.

Stara cena 299,00 zł Nowa cena 239,20 zł
Wybierz POJEMNOŚĆ
WYPRÓBUJ W BUTIKU! Zarezerwuj konsultacje w butiku i odbierz spersonalizowaną rutynę pielęgnacyjną! Znajdź butik
Zarezerwuj konsultację w butiku!

Czym jest

Widocznie liftinguje, ujędrnia, wygładza, poprawia konsystencję, ujednolica koloryt, zwiększa blask i uczucie elastyczności dzięki naszemu wielofunkcyjnemu kremowi nawilżającemu. Nasz przeciwstarzeniowy krem korygujący oferuje wielokierunkowe podejście do zmniejszenia 7 kluczowych widocznych oznak starzenia, w tym drobnych linii i zmarszczek, utraty elastyczności oraz nierównego kolorytu i tekstury. Nasza nowa, ulepszona formuła zawiera teraz trio fitomimetycznej witaminy A, ProxylaneGX i grzyby Chaga. Ten krem przeciwstarzeniowy widocznie wygładza drobne linie i zmarszczki na twarzy i szyi oraz zwiększa uczucie elastyczności skóry, a jednocześnie wyraźnie wyrównuje koloryt i dodaje blasku, zapewniając widocznie jędrny, uniesiony i młodszy wygląd.

Jakie daje korzyści

  • Widocznie liftinguje, wygładza, ujędrnia, poprawia strukturę skóry, wyrównuje koloryt skóry, dodaje blasku i uelastycznia dla młodziej wyglądającej skóry
  • Widocznie redukuje kluczowe oznaki starzenia dzięki wielokierunkowemu podejściu, a 96% zauważa widoczne efekty przeciwstarzeniowe*
  • Działa na kluczowe widoczne oznaki starzenia, w tym drobne linie i zmarszczki na twarzy i szyi, utratę jędrności, nierówny koloryt i matowość skóry
  • Do wszystkich rodzajów skóry, także wrażliwej
  • Z grafiką autorstwa Marylou Faure

*Na podstawie 96% zgody po ciągłym użytkowaniu w badaniu konsumenckim 

Główne składniki

Jak używać

About Marylou Faure

Kraina Prezentów

About Marylou Faure
Świętując 170 lat ducha społeczności z Kiehl’s, opakowanie z limitowanej edycji stworzone wraz z artystką Marylou Faure przekształca Nowy Jork w magiczną krainę marzeń wypełnioną różnymi, wyjątkowymi postaciami. Dołącz do nas w jubileuszu i świętuj sezon dawania, dzieląc się w tym roku prezentem od Kiehl’s z przyjaciółmi, rodziną i wszystkimi osobami z Twojej listy. Gdy skorzystasz z naszego przewodnika po prezentach, aby kupować produkty, które pokochają Twoi bliscy, starannie wybrane specjalnie dla nich, stanie się to istna Kraina Marzeń!

 

O artystce

About Marylou Faure
W Kiehl’s pasjonujemy się sztuką i wspieramy wspaniałą kreatywną społeczność. W związku z tym każdego roku współpracujemy z przeróżnymi artystami, aby stworzyć unikalne, jedyne w swoim rodzaju projekty naszego kalendarza adwentowego. W tym roku nawiązaliśmy współpracę z francuską ilustratorką i artystką Marylou Faure, która specjalizuje się w projektowaniu postaci. Jej żywe ilustracje nadają zabawny, ironiczny charakter naszemu kalendarzowi adwentowemu na 2021 rok – i stanowią idealne tło dla hucznych obchodów świątecznych Kiehl’s. Gdziekolwiek umieścisz swój kalendarz, na pewno swoją krzykliwością przykuje uwagę nie jednej osoby, a przede wszystkim zostawi uśmiech na ich twarzy.

Future Made Better

Zgodnie z misją założycieli Kiehl's, dążymy do poprawy jakości życia społeczności, w której żyjemy, angażując się w
ochronę środowiska, tworząc odpowiedzialnie i wspierając cele charytatywne. Na to składa się:
Odpowiedzialne formuły produktów
Zrównoważone pozyskiwanie
Zaangażowanie w recykling
Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie