Kliknij, aby powiększyć

Rare Earth Pore Refining Tonic

Tonik zwężający pory

OGÓLNA OCENA

Rare Earth Pore Refining Tonic

Tonik zwężający pory

Opis produktu
  • Nasz dwufazowy tonik, minimalizujący widoczność porów, w swojej formule zawiera białą glinkę, która absorbuje sebum tak, by oczyścić pory i kontrolować błyszczenie się skóry.
  • Składniki pozyskane z Marajó, wyspy rzecznej w ujściu Amazonki, sprawiają, iż bogata w minerały, unikalna formuła pomaga usunąć toksyny z powierzchni skóry.
  • Formuła toniku matuje i przywraca odpowiedni poziom nawodnienia skóry, by uzyskać gładszy i zdrowszy wygląd.

Przeczytaj nasz poradnik jak rozwiązać problem zaskórników, przebarwień i tłustej skóry.


Odkryj szeroką gamę produktów z kolekcji Rare Earth z białą glinką amazońską i rozwiąż problem zaskórniaków i rozszerzonych porów!
Oczyszczanie skóry rano i wieczorem jest pierwszym krokiem do uzyskania efektu zdrowo wyglądającej skóry. Usuń zanieczyszczenia przy pomocy Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser, żelu do oczyszczania twarzy, w którego składzie znajdziesz białą glinkę amazońską oraz wyciąg z aloesu. Do trzech razy w tygodniu nakładaj maseczkę Rare Earth Deep Pore Masque . Maska pomaga usunąć zanieczyszczenia i tłuszcz z powierzchni skóry i oczyścić pory, zmniejszając w ten sposób występowanie zaskórników. Po oczyszczaniu, czas na tonik Rare Earth Pore Refining Tonic. Przed użyciem mocno wstrząśnij, a następnie nałóż kilka kropel toniku bezpośrednio z butelki na dłonie i na twarz. Nie ma potrzeby używania wacików! Ten dwufazowy tonik nadaje skórze matowy wygląd, bez niechcianego efektu błyszczenia. Jeżeli na Twojej skórze znajdują się punktowe niedoskonałości, polecamy nasz ziołowy preparat do miejscowego stosowania - preparatu Blue Herbal Spot Treatment. Utrzymuj skórę nawilżoną dzięki bezolejowej emulsji Rare Earth Pore Minimizing Lotion. Lekka formuła emulsji oferuje matowe wykończenie pomagając wchłonąć nadmiar tłuszczu. Rytuał pielęgnacyjny zakończ nakładając krem z filtrem UV. Dla skóry tłustej polecamy mineralny krem ochronny o lekkiej konsystencji - Ultra Light Daily UV Defence Mineral Sunscreen , który gwarantuje silna ochronę SPF 50, jest barwiony, a także w 100% oparty na minerałach i nie zawiera substancji zapachowych.
  • Wybierz POJEMNOŚĆ

Łącznie: 95.00 zł

Drukuj

Sposób użycia:
- Przed aplikacją dokładnie wstrząśnij.
- Po oczyszczeniu skóry, nałóż na dłoń sporą ilość toniku i delikatnie wklep go w skórę twarzy (lub nakładaj produkt wacikiem).
- Omijaj bezpośrednie okolice oczu.

Drukuj

Sposób użycia:
- Przed aplikacją dokładnie wstrząśnij.
- Po oczyszczeniu skóry, nałóż na dłoń sporą ilość toniku i delikatnie wklep go w skórę twarzy (lub nakładaj produkt wacikiem).
- Omijaj bezpośrednie okolice oczu.