Main content
DISCOVER OUR HISTORY

170 LAT KIEHL'S

Aby uczcić ten wyjątkowy rok, cofamy się w czasie, aby podkreślić naszą pełną energii historię. Dołącz do nas, świętując poprzednie dekady i odkryj naszą nową, limitowaną edycję Heritage Collection - nasze ulubione receptury od 1851 roku.

Rozpoczyna się dziedzictwo Kiehl's

Oryginalna apteka Kiehl's początkowo miała swoją siedzibę na rogu 13th Street i Third Avenue w Nowym Jorku.

John Kiehl przejmuje "Brunswick Apotheke"

John Kiehl kupuje „Brunswick Apotheke” i zmienia jej nazwę na Kiehl Pharmacy.

Powstają pierwsze produkty Kiehl's

Firma przechodzi na własność Irving’a Morse, absolwenta farmakologii na Uniwersytecie Columbia, który odbywał praktyki pod okiem Johna Kiehla. W tym samym roku rosyjski książę Karl skomponował „Love Oil", pachnący olejek, który stał się podstawą oryginalnego piżmowego zapachu Kiehl’s, Original Musk.

Wypróbuj zanim kupisz!

Irving Morse wprowadza nieoficjalne motto apteki „Spróbuj, zanim kupisz”. Ta zasada spersonalizowanej obsługi klienta, wraz z hojnym próbkowaniem naszych formuł pozostaje tradycją firmy Kiehl's od ponad 95 lat. Do każdego zamówienia online możesz wybrać 5 próbek z ponad 40 dostępnych, a przy konsultacji w butikach otrzymasz odpowiednie próbki celem przetestowania naszych formuł przed zakupem.

Wiesz, z czego korzystasz!

Kiehl’s staje się jedną z pierwszych firm, które z dumą wymieniają składniki na etykietach swoich produktów — nawet zanim nakazał to rząd USA — aby pomóc klientom w podejmowaniu bardziej świadomych i pewnych decyzji zakupowych.

Aaron Morse stawia na naukę

Aaron Morse, syn Irvinga, przejmuje rodzinny biznes. Znakomity chemik formułuje wczesną postać penicyliny i dostarcza rządowi Stanów Zjednoczonych specjalny krem ​​Aloe Vera do stosowania w oparzeniach popromiennych.

Czy wiesz że ... ?

Mr.Bones - nauczyciel szkielet naturalnej wielkości. Został po raz pierwszy wprowadzony przez pana Morse'a, aby pomóc klientom poznać ich stan i dolegliwości. W hołdzie dla naszych farmaceutycznych początków jest teraz symbolem w każdym z naszych sklepów.

Rok powstania naszych klasyków

Kiehl’s wprowadza legendarny tonik Blue Astringent, który staje się ulubionym produktem Andy’ego Warhola. Płatki nagietka są ręcznie umieszczane w butelkach naszego toniku Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner. Ta tradycja trwa do dziś. Powstają również bestsellerowe formuły, które posiadamy w naszym portfolio do dziś - Ultrafacial Cream oraz Lip Balm #1.

Z archiwów Kiehl's

W uznaniu naszego historycznego wkładu jako apteki, ponad 103 produkty Kiehl's trafiają do stałej kolekcji Wydziału Medycyny i Nauki w Smithsonian National Museum w Waszyngtonie.

Kiehl’s sponsoruje wyprawę na Mount Everest

Kiehl’s sponsoruje wyprawę na Mount Everest; wspinacze zdobywają najwyższy szczyt Ziemi, polegając na naszych produktach.

Czy wiesz że ... ?

Aaron Morse był pilotem Korpusu Powietrznego USA, który czasami pojawiał się w sklepie Kiehl's w pełnym ekwipunku lotniczym. Pod koniec lat 70. wystawił w naszym sklepie w Nowym Jorku swój „Dywizjon Kiehl's” składający się z samolotów kaskaderskich.

Zapalony motocyklista i kolekcjoner zabytkowych rowerów, prezentował także swoje modele w sklepach dla zadowolenia swoich klientów. Do dziś z dumą prezentujemy motocykle w sklepach na całym świecie, aby uczcić jego ducha przygody.

Wszystko zostaje w rodzinie!

Jami Morse Heidegger, córka Aarona, przejmuje rodzinny biznes, prowadząc go razem z mężem, mistrzem świata w narciarstwie Klausem Heideggerem.

Wprowadzenie linii Dermatologist SolutionsTM

Rynek podbija specjalistyczna linia Dermatologist SolutionsTM, czyli ukierunkowana kuracja na konkretne przypadłości dermatologiczne, takie jak trądzik, przebarwienia czy oznaki starzenia.

Kiehl's rozpoczyna działalność charytatywną

Wystartował program Kiehl's Gives, który koncentruje się na działalności charytatywnej. Dochody ze sprzedaży limitowanej edycji produktów Rare Earth zostały przeznaczone na "Waterkeeper Alliance".

Let Us Change Your Skin - LUCYS

Nasze inspirowane naturą, naukowo udowodnione formuły są potężne, ale bezpieczne i pomagają poprawić ogólną jakość skóry, zapewniając jej wyraźnie zdrowszy wygląd. Skorzystaj z naszych spersonalizowanych konsultacji, aby odkryć produkty, które są dla Ciebie odpowiednie.
Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie