Main content
environmental awareness

NASZA DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Misją Kiehl's jest „poprawa jakości życia społeczności… poprzez bardziej odpowiedzialnych obywateli, firmy i społeczności”. W tym celu koncentrujemy nasze wysiłki przede wszystkim na ulepszaniu sytuacji lokalnych społeczności, ukierunkowując nasze działania filantropijne na potrzeby i troski ich członków.

NASZE ZOBOWIĄZANIA DO
LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Koncentrujemy się na działalności w 3 głównych obszarach: zapewnieniu dobrostanu dzieciom, pomoc w utrzymaniu zdrowia psychicznego i fizycznego; działań na rzecz walki z AIDS poprzez wsparcie badań nad chorobą; zrównoważonemu rozwojowi i zapewnieniu bioróżnorodności oraz. Do tej pory współpracowaliśmy z ponad 50 organizacjami charytatywnymi na całym świecie.

BADANIA NAD AIDS

Kiehl's, mający głębokie korzenie w East Village, był długoletnim orędownikiem walki z HIV/AIDS, chorobą, która spustoszyła tę społeczność w latach 80. i 90. XX wieku.

Poprzez podnoszenie świadomości i dodatkowe fundusze, staramy się wywrzeć znaczący wpływ na zmniejszenie liczby przypadków HIV/AIDS na całym świecie.

Kiehl's x Alicia Keys

W 2014 roku Kiehl's nawiązało współpracę z laureatką nagrody Grammy, artystką i filantropką Alicią Keys oraz organizacją Keep a Child Alive, aby zapewnić godne leczenie, opiekę i wsparcie dzieciom oraz rodzinom dotkniętym wirusem HIV. Kiehl’s sprzedał limitowaną edycję Midnight Recovery Concentrate, ostatecznie przekazując organizacji 200 000 dolarów.

Środowisko naturalne

Kiehl’s od dawna z pasją angażuje się w podnoszenie świadomości na temat naszych oceanów, parków i przestrzeni zewnętrznych — od programu recyklingu, który rozpoczął się w latach 70. XX wieku, po ciągłe inicjatywy na rzecz ochrony i zbierania funduszy w służbie lokalnych społeczności.

Program Future Made Better to nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju w odpowiedzialne formułowanie i pozyskiwanie produktów, minimalizację odpadów produkcyjnych i ekologiczne projektowanie sklepów. Nasi klienci wspierają nas w tym celu poprzez zaangażowanie w program recyklingu zużytych produktów Kiehl’s>

Kiehl's x John Legend

Przyjaciel Kiehl’s świtowej sławy piosenkarz John Legend pomógł stworzyć limitowaną edycję Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask. Opakowanie zostało zaprojektowane przez Johna wraz z jego autografem, dochody zostały przekazane organizacjom charytatywnym zajmującym się ochroną środowiska na całym świecie.

Wsparcie dzieci

Z dumą włączamy każdego członka rodziny do naszej oferty produktowej: mamy, tatusiów, dzieci, a nawet psy. Doceniamy rodziny, które mieszkają i pracują w naszych lokalnych społecznościach, a ich zdjęcia do dziś można znaleźć na naszej Baby Wall — niektóre sprzed 40 lat!

Nasze wartości rodzinne są podstawą zaangażowania we wspieranie organizacji charytatywnych na rzecz dzieci. Naszą wizją jest tworzenie bezpieczniejszych, bardziej zrównoważonych środowisk dla dzieci poprzez relacje ze społecznościami i działania w zakresie pozyskiwania funduszy.

Kiehl's x Matthew McConaughey

We współpracy z aktorem Matthew McConaugheye i organizacji Autism Speaks, światowego lidera w promowaniu autyzmu, Kiehl's wydał limitowaną edycję Ultra Facial Cream, jedną z naszych najbardziej lubianych formuł. Kiehl’s przekazał 200 000 dolarów na rzecz Autism Speaks, aby wesprzeć wysiłki mające na celu zapewnienie środków dzieciom i rodzinom dotkniętym tym zaburzeniem.

Działalność charytatywna

Obejrzyj nasz film o filantropii i odkryj jak Kiehl’s wspiera lokalne społeczności przekazując pieniądze na leczenie HIV/AIDS, recykling i zbieranie środków na zdrowie kobiet.

Misja Kiehl's

Mamy nadzieję, że Kiehl’s dzięki jakości naszych produktów, poprzez sposób, w jakim codzienne ze sprawiedliwością i uczciwością się kieruje będzie w stanie zwiększyć świadomość i przyczynić się do poprawy życia społeczności.

Nieustannie dążymy do realizacji tej wizji i staramy się przez cały czas służyć naszym klientom, naszym społecznościom i sobie nawzajem najlepiej, jak potrafimy.

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie