Main content
Change the Way You See Your Skin

ZMIEŃ SPOSÓB,
W JAKI POSTRZEGASZ SWOJĄ SKÓRĘ

KIEHL'S INSTANT SKIN READER

Problemy skórne mogą wynikać z różnych czynników związanych z trybem życia. Promienie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska mogą mieć wpływ na stan Twojej skóry, podobnie jak czynniki wewnętrzne, takie jak stres, odwodnienie i brak snu.

Chcesz w mgnieniu oka poznać i zrozumieć problemy swojej skóry?

Odkryj nasze nowe narzędzie - Kiehl's Instant Skin Reader. Po prostu zrób sobie selfie, a następnie odpowiedz na kilka pytań i odkryj analizę stanu Twojej skóry oraz dopasowaną do Twoich potrzeb rutynę pielęgnacyjną.

JAK DZIAŁA KIEHL'S INSTANT SKIN READER?

INTELIGENTNA OCENA ZDJĘĆ

Teraz, dzięki zaawansowanej technologii Kiehl's Instant Skin Reader, przedstawiamy Ci nasze holistyczne podejście w formie cyfrowej. Nasza inteligentna ocena fotograficzna wykorzystuje zaawansowaną technologię, opracowaną wspólnie z dermatologami. Zrób selfie aby zdiagnozować mocne strony Twojej skóry oraz jej problemy, do których należą:
  • Drobne linie i zmarszczki
  • Matowość skóry
  • Widoczność porów
  • Utrata jędrności
  • Niejednolity koloryt
  • Problemy w okolicach oczu
Rezultat: Odkryjesz swoje osobiste obszary do poprawy i poznasz dopasowaną do Twoich potrzeb rutynę pilęgnacyjną.

Odwiedź butik Kiehl's, aby uzyskać poradę eksperta w zakresie pielęgnacji skóry

Konsultacja w butiku Kiehl's

Indywidualna konsultacja skórna jest podstawą naszej wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry; diagnozujemy Twoją skórę w sposób holistyczny, aby zalecić Ci odpowiednią pielęgnację, która zapewni Ci zdrowszy i młodszy wygląd. W Kiehl's nasi Eksperci ds. Pielęgnacji Skóry są przeszkoleni w zakresie zasad dermatologii i bariery ochronnej skóry, aby pomóc Ci w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących pielęgnacji Twojej skóry. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego butiku Kiehl's w celu odbycia bezpłatnej konsultacji z ekspertem i skorzystania z indywidualnych porad i prezentacji produktów (oraz próbek!).

Aby skorzystać z tej usługi musisz mieć przynajmniej 16 lat. Twoje dane osobowe będą przetwarzane, aby dostarczyć Ci wynik analizy i rekomendację produktów, jako rezultat skorzystania z usługi. Zdjęcia nie będą przez nas przechowywane i zostaną usunięte zaraz po dokonaniu analizy.

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie