Wybierz inny kraj

Wybierz kraj / region poniżej: Koszty wysyłki międzynarodowej zależą od produktów, sposobu wysyłki i miejsca dostawy

Main content

Skutki Uboczne Retinolu: Fakty Vs. Mity

Niezależnie od tego, czy używasz retinolu po raz pierwszy, czy już od jakiegoś czasu korzystasz z przeciwstarzeniowych właściwości tego składnika w ramach swojej pielęgnacji skóry, nadszedł czas, aby poznać fakty na jego temat. Odkryj prawdy i mity na temat retinolu, aby dowiedzieć się, jak zminimalizować ewentualne skutki uboczne i ulepszyć swoją przeciwstarzeniową rutynę pielęgnacyjną!

Odkryj naszą formułę
Wiele korzyści bez uczucia dyskomfortu ii

Nasze mikrodawkowe serum odnawiające skórę z retinolem jest produktem nadającym się do regularnego użytkowania, dzięki czemu możesz od początku regularnie stosować retinol, aby zobaczyć poprawę jędrności skóry oraz redukcję zmarszczek bez uczucia dyskomfortu(widocznym zaczerwienieniu, suchości i łuszczeniu skóry). Łatwo go również włączyć do każdej rutyny pielęgnacyjnej, aby osiągnąć widoczną odnowę skóry! Nasze zaawansowane mikrodawkowe serum przeciwzmarszczkowe z retinolem jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, w tym cery wrażliwej, a także osób, które po raz pierwszy używają retinolu.

Formuła z retinolem, peptydami i ceramidami działa tak, aby wesprzeć proces budowy tolerancji skóry na mikrodawkę retinolu bez uczucia dyskomfortu dla skóry.

i Na podstawie badania konsumenckiego 135 panelistów, po 12 tygodniach stosowania.

ii Minimalizuje widoczne zaczerwienienia, suchość i łuszczenie

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie