Wygląda na to, że nie jesteś w Poland

Wybierz kraj / region poniżej: Koszty wysyłki międzynarodowej zależą od produktów, sposobu wysyłki i miejsca dostawy

Main content

Skutki Uboczne Retinolu: Fakty Vs. Mity

Niezależnie od tego, czy używasz retinolu po raz pierwszy, czy już od jakiegoś czasu korzystasz z przeciwstarzeniowych właściwości tego składnika do pielęgnacji skóry, nadszedł czas, aby poznać fakty na jego temat. Odkryj prawdy i mity na temat retinolu, aby dowiedzieć się, jak zminimalizować ewentualne skutki uboczne i ulepszyć swoją przeciwstarzeniową rutynę pielęgnacyjną!

Odkryj naszą formułe
Korzyści, z minimalnym dyskomfortemii

Nasze codzienne mikrodawkowe serum odnawiające skórę z retinolem jest dedykowane do dostarczania codziennej dawki retinolu, dzięki czemu możesz zacząć stosować retinol i zobaczyć poprawę jędrności skóry oraz redukcję zmarszczek przy minimalnym dyskomforcie (widocznym zaczerwienieniu, suchości i łuszczeniu skóry). Łatwo go włączyć do każdej rutyny pielęgnacyjnej, aby uzyskać widoczną odnowę skóry! Nasze zaawansowane mikrodawkowe serum przeciwzmarszczkowe z retinolem jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej i osób, które po raz pierwszy używają retinolu.

Formuła z retinolem, peptydami i ceramidami działa tak, aby skóra tolerowała mikrodawkę retinolu, dzięki czemu odczuwalny jest minimalny dyskomfort podczas użytkowania.

i Na podstawie badania konsumenckiego 135 panelistów, po 12 tygodniach stosowania.

ii Minimalizuje widoczne zaczerwienienia, suchość i łuszczenie

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie