Main content

Jak radzić sobie z opuchniętymi oczami?

Niezależnie od tego, czy od czasu do czasu budzisz się ze zmęczonymi oczami lub są one zawsze podpuchnięte, dowiedz się, jak dbać o opuchnięte oczy i sprawić, żeby skóra wokół nich stała się gładsza. Niestety opuchlizna pod oczami to problem, który dotyczy znacznej części kobiet niezależnie od wieku, a przyczyny jego występowania mogą być bardzo zróżnicowane. Na szczęście istnieje wiele technik pielęgnacyjnych oraz kuracji, które pomagają w zauważalny sposób zredukować podpuchnięte oczy i uzyskać wypoczęty i odświeżony wygląd.

Jakie kuracje lub kremy są najlepsze na opuchnięte oczy?

Aby w zauważalny sposób zmniejszyć opuchliznę pod oczami, wybierz serum lub krem na worki pod oczami i aplikuj go zarówno rano, jak i wieczorem, aby wygładzić skórę i zmniejszyć opuchliznę. Ze względu na to, że powieki są bardzo delikatne i wrażliwe, to bardzo ważne, aby wybierać kuracje stworzone specjalnie dla okolicy pod oczami.

Rozświetl i skoryguj dzięki silnemu serum pod oczy z witaminą C

Serum pod oczy z witaminą C silnie redukujący linie i cienie pod oczami

Stworzony z 10% czystą witaminą C, kompleksem tripeptydów i kwasem hialuronowym, to efektywneSerum pod oczy z witaminą C w naukowo dowiedziony sposób* zauważalnie zmniejsza linie, kurze łapki, cienie i opuchliznę pod oczami.

*pełna ocena kliniczna przeprowadzona w czasie 8-tygodniowych testów

KUP TERAZ

Wygładzenie, rozjaśnienie i zredukowanie opuchlizny z Anti-Aging Eye Cream

Dawka młodości w pielęgnacji skóry pod oczami

W natychmiastowy sposób wygładź i rozświetl okolicę wokół oczu za pomocą silnego serum przeciwstarzeniowego pod oczy z Pro-Retinolem, witaminą C i ekstraktem z pestek grejpfruta. Jego skuteczna formuła w natychmiastowy sposób wygładza i rozświetla okolicę pod oczami, jednocześnie zmniejszając opuchliznę, cienie pod oczami oraz zmarszczki.

KUP TERAZ

Zaopatrz swoje oczy w nocny krem do pielęgnacji

Midnight Recovery Eye

Rozprowadź na skórze całonocny krem pod oczy i obudź się z odmłodzoną okolicą pod oczami. Wzbogacona lawendowym olejkiem eterycznym, ekstraktem z ruszczyka kolczastego i olejem z wiesiołka, ta uzupełniająca formuła pozwala wzmocnić okolicę wokół oczu dla gładszego i odświeżonego wyglądu.

KUP TERAZ

Wzmocnij zmęczone oczy wraz z
kremem pod oczy dla mężczyzn

Eye Fuel

Niezależnie od tego, czy po prostu nie spałeś przez całą noc lub Twoje oczy są zawsze opuchnięte, ten delikatny krem pod oczy został stworzony specjalnie dla potrzeb męskiej skóry. Wzbogacony kofeiną i witaminą B3, natychmiastowo łagodzi i odświeża, a także zmniejsza widoczność cieni pod oczami oraz opuchlizny w miarę regularnego stosowania.

KUP TERAZ

Odśwież swoje oczy w biegu
wraz z Eye De-Puffer

Facial Fuel Eye De-Puffer

W natychmiastowy sposób odśwież swoje zmęczone oczy dzięki  chłodzącemu sztyftowi pod oczy. Jego formuła, wzbogacona ekstraktem z hibiskusa i kofeiny, w przyjemny sposób sunie po skórze, dając natychmiastowy efekt chłodzenia. Stworzona specjalnie dla mężczyzn, jego formuła pomaga odnowić skórę wokół oczu, a także w zauważalny sposób zmniejszyć opuchliznę dla bardziej wypoczętego wyglądu.

KUP TERAZ

I Amnaukit, Thanaporn & Maneeunan, Duangkhae & Bonme, Prapaporn. “Evaluation of Caffeine Gels on Physicochemical Characteristics and In Vivo Efficacy in Reducing Puffy Eyes.” Journal of Applied Pharmaceutical Science. (2010). 56-59.
II Pilkington, Belden, Miller. “The Tricky Tear Trough, A Review of Topical Cosmeceuticals for Periobital Skin Rejuvenation.” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. (2015) Sep; 8(9) 39-47.
III Feintuch. “What Causes Puffy Eyes?” National Women’s Health Resource, Inc. (2019).

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie