Main content

Okryj odżywczą moc nawilżenia

bogatego w awokado

Pozyskiwany z uwielbianego owocu awokado składnik, odżywia i zmiękcza Twoją skórę. W Kiehl's stosujemy zarówno olej z awokado, jak i ekstrakt z owocu awokado w niektórych z naszych ulubionych formuł.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z AWOKADO DLA SKÓRY

Olej i ekstrakty z awokado są bogate w kwasy tłuszczowe i witaminę E, które są znane z właściwości poprawiających kondycję skóry. Stosowane w naszych formułach pielęgnacyjnych, zarówno olej z awokado jak i ekstrakt z owoców awokado są powszechnie uznawane za odżywiające, zmiękczające i nawilżające naskórek. Wierni naszym społecznym korzeniom, starannie pozyskujemy awokado do naszych produktów i nigdy nie sprowadzamy go z regionów narażonych ekologicznie, gdzie dochodzi do wylesiania.

Olej z Awokado

Bogata, emolientowa konsystencja olejku z awokado posiada zbalansowaną ilość lipidów, jak i niezbędnych kwasów tłuszczowych omega. Tłoczony z owoców awokado, a następnie w pełni rafinowany, olej ten ma przejrzysty, żółto-zielony wygląd.

Wyciąg z owoców Awokado

Pochodzący z miąższu owocu awokado, ten skoncentrowany ekstrakt przechodzi dokładny proces filtracji i miksowania, aby zapewnić wysoką jakość produktu. Ten odżywczy koncentrat jest bogaty w kwasy tłuszczowe, witaminę E i witaminę B.

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI SKÓRY KIEHL’S Z AWOKADO

Odżywcze i nawilżające właściwości awokado sprawiły, że stało się ono kluczowym składnikiem naszego najlepiej sprzedającego się kremu pod oczy – „Creamy Eye Treatment with Avocado - Kuracja pod oczy z awokado o kremowej konsystencji”. Zainspirowani tą ukochaną formułą, nasi chemicy opracowali naszą „Avocado Nourishing Hydration Mask - Odżywczą maseczkę nawilżającą z awokado”.

Nawilżaj okolice oczu kremem
Avocado Eye Cream

Podaruj okolicom oczu szybki zastrzyk nawilżenia z naszym nawilżającym kremem pod oczy z awokado. Kremowa formuła z olejkiem z awokado, beta-karotenem i masłem shea zapewnia bogate nawilżenie skóry wokół oczu.

KUP TERAZ

Odżywiaj skórę z
maseczką z awokado

Kremowa maseczka do twarzy z awokado odżywia i zmiękcza skórę. Dzięki bogatej konsystencji inspirowanej świeżym, dojrzałym awokado, ta nawilżająca maseczka pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, która staje się elastyczna i odnowiona.

KUP TERAZ
Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie