Main content

Detoksykujące korzyści dla skóry płynące z białej glinki amazońskiej

Znana jako "Magiczna Ziemia", biała glinka amazońska jest używana od wieków w społecznościach Amazonii. Jest to kluczowy składnik produktów Kiehl's, a ta detoksykująca i oczyszczająca glinka jest wykorzystywana w naszej zmniejszającej pory kolekcji Rare Earth.

KIEHL’S, A AMAZOŃSKA BIAŁA GLINKA

Pozyskiwana w pobliżu ujścia Amazonki w północnej Brazylii, nasza amazońska biała glinka jest sprzedawana zgodnie z zasadami uczciwego handlu i zbierana przez lokalne społeczności. Rzeka Amazonka w swoim 4.000-milowym biegu niesie duże ilości osadów i odkłada je u ujścia rzeki, co sprawia, że glinka w tym regionie jest szczególnie bogata w minerały. Poprzez długotrwałe partnerstwo z lokalną społecznością w Brazylii, Kiehl's wspiera ekonomicznie społeczności, które zbierają naszą glinkę.

NASZE PRODUKTY Z BIAŁĄ GLINKĄ AMAZOŃSKĄ

Biała glinka amazońska jest kluczowym składnikiem naszej najlepiej sprzedającej się maski oczyszczającej „Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask - Maseczka głęboko oczyszczająca pory” . Ta ukochana formuła stała się inspiracją dla całej Kolekcji Rare Earth, obejmującej produkty do pielęgnacji skóry o działaniu detoksykującym i zmniejszającym pory.

Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask - Maseczka głęboko oczyszczająca pory

Oczyszczająca maseczka z glinki pomaga pozbyć się zanieczyszczeń i toksyn, które mogą powodować zatkanie porów. Stosuj ją kilka razy w tygodniu, aby poprawić kondycję skóry i poczuć efekt wygładzenia.

ODKRYJ

Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser - Preparat głęboko oczyszczający pory do codziennego stosowania

Delikatny, nie ściągający porów cleanser pomaga usuwać zanieczyszczenia i oleje, jednocześnie złuszczając skórę. Lekko spieniająca się formuła pomaga widocznie zmniejszyć pory, dzięki czemu skóra wygląda świeżo i miękko.

ODKRYJ

Rare Earth Pore Refining Tonic - Tonik oczyszczający pory

Dwufazowy tonik minimalizujący pory, który pomaga zniwelować rozszerzone pory i błyszczenie się skóry. Stosowany po oczyszczeniu skóry, pomaga ją zrównoważyć, wygładzić i zmatowić.

ODKRYJ
Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie