Main content

Przebarwienia na twarzy – sprawdź, jak się ich pozbyć!

Zastanawiasz się, w jaki sposób skutecznie pozbyć się przebarwień na Twojej twarzy, dekolcie czy ramionach? Dowiedz się więcej o przyczynach powstawania przebarwień na skórze oraz tego, w jaki sposób możesz wyraźnie zredukować widoczność znamion przy jednoczesnym zapobieganiu pojawienia się nowych.

Najlepsze produkty marki Kiehl’s w walce z przebarwieniami

Dla uzyskania optymalnego efektu rozjaśnionej skóry wypróbuj rozwiązania pochodzące od Kiehl’s Dermatologist Solutions™ z kolekcji Clearly Corrective™, które w zauważalny sposób pomogą Ci uzyskać rozświetloną skórę.

Zwiększ przejrzystość swojej skóry dzięki serum Dark Spot Corrector

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

W przypadku takich problemów skórnych jak ciemne plamki i przebarwienia, skoncentrowane serum to bardzo ważny krok w Twojej rutynie pielęgnacyjnej. Aktywna witamina C, ekstrakt z piwonii i wyciąg z brzozy białej zawarte w naszym serum sprawiają, że jego działanie w zauważalny sposób zmniejsza widoczność ciemnych plamek i przebarwień, ujednolica koloryt skóry i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia blizn potrądzikowych, co zostało poparte badaniami klinicznymi. Używaj rano i wieczorem, aby uzyskać optymalną przejrzystość i czystość skóry.

*W oparciu o 12-tygodniowe badania kliniczne, 17 kobiet z różnymi typami skóry, posiadającymi zmiany skórne o stopniu bardzo łagodnym do umiarkowanego, włączając w to pozapalną hiperpigmentację.

KUP TERAZ

Zwalcz przebarwienia skóry za pomocą kremu na ciemne plamki

Clearly Corrective Brightening & Smoothing Moisture Treatment

Stworzony w oparciu o równorzędne skoncentrowanie kluczowych składników o działaniu rozświetlającym, takich jak w przypadku Clearly Corrective™ Dark Spot Solution, ten krem pomoże Ci w zmniejszeniu widoczności ciemnych plamek i przebarwień w trakcie regularnej aplikacji.

KUP TERAZ

I“How to fade dark spots in skin of color.” American Academy of Dermatology Association.
IIVashi, N.A. and R.V. Kundu. “Facial hyperpigmentation: causes and treatment.” British Journal of Dermatology. (2013).
IIIHollinger, Jasmine C., MD, Angra, Kunal, MD, and Rebat M. Halter, MD. “Are Natural Ingredients Effective in the Management of Hyperpigmentation? A Systematic Review.” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. (2018): 11(2): 28-37.

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie