Wybierz inny kraj

Wybierz kraj / region poniżej: Koszty wysyłki międzynarodowej zależą od produktów, sposobu wysyłki i miejsca dostawy

Main content

Czym się różnią zmarszczki na twarzy od drobnych linii?

rutynowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa jest Ci znana, koniecznie dowiedz się więcej o drobnych liniach i zmarszczkach oraz krokach, które możesz podjąć, aby mieć skórę zdrowo wyglądającą w każdym wieku.

Jakie są najlepsze produkty na drobne zmarszczki?

Jeśli dopiero zaczynasz zauważać pierwsze oznaki starzenia, rozpocznij rutynę, która pomoże Ci nawilżyć skórę i ochronić ją przed dalszymi uszkodzeniami. Oczy są jednym z pierwszych miejsc, w których pojawiają się wczesne zmarszczki, dlatego dodaj krem pod oczy anti-aging, który może widocznie wygładzić, rozjaśnić i napiąć te okolice. Oprócz delikatnego środka myjącego, toniku i codziennego kremu nawilżającego, możesz chcieć dodać też serum z witaminą C lub inne formuły, które pomogą widocznie zmniejszyć zmarszczki i drobne linie. Nigdy nie pomijaj SPF w ciągu dnia i pomóż skórze zregenerować się w ciągu nocy. Zaaplikuj serum do twarzy na noc.

Jakie są najlepsze produkty na zmarszczki?

Gdy drobne zmarszczki pod oczami i na twarzy zaczynają się pogłębiać, możesz chcieć dodać bardziej ukierunkowane zabiegi do swojej rutyny. Sięgnij po delikatny środek oczyszczający i przeciwstarzeniową esencję do twarzy, aby pomóc w przygotowaniu cery na serum liftingujące. Zamień swój codzienny produkt nawilżający na krem przeciwzmarszczkowy, aby uzupełnić poziom nawilżenia, jednocześnie wygładzając skórę. Kilka razy w tygodniu wypróbuj ujędrniającą maskę na noc i zadziałaj liftingująco.

I Mootoo, R., Basile, S., Stroever, C., & C. Oresajo. “Consumer Perception of Fine Lines and Wrinkles.” Global Cosmetic Industry, 181(7), 56-51.
II “Aging Skin.” MedlinePlus, U.S. National Library of Medicine, 19 Dec. 2018.
III Departament Zdrowia I Usług Społecznych (Australia)“Wrinkles.” Better Health Channel, Departament Zdrowia IiUsług Społecznych, 31 Maja 2015.
IV Anson, Goesel MD, FACS; Kane, Michael A.C., MD; and Val Lambros, MD FACS. “Sleep Wrinkles: Facial Aging and Facial Distortion During Sleep.” Aesthetic Surgery Journal Volume 36, Issue 8 (2016): P. 931-940.

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie