Wybierz inny kraj

Wybierz kraj / region poniżej: Koszty wysyłki międzynarodowej zależą od produktów, sposobu wysyłki i miejsca dostawy

Main content

Pogromcy mitów: Cała prawda o tym jak serum z witaminą C wpływa na Twoją skórę

Witamina C jest wysoce skutecznym składnikiem do pielęgnacji skóry o szerokim wachlarzu zalet, wynikającym z jej stosowania, od zwiększania blasku, przez zmniejszanie oznak starzenia, po ochronę antyoksydacyjną. W obliczu wszystkich mitów i dezinformacji na temat witaminy C, poznaj prawdę o korzyściach płynących ze stosowania serum z witaminą C na skórę.
Kiehl's stał się pionierem w pielęgnacji skóry z witaminą C, kiedy nasi chemicy ustabilizowali 10,5% witaminę C w naszym silnie działąjącym serum z witaminą C. Ta ulubiona przez klientów formuła zawiera 12,5% witaminy C* i kwasu hialuronowego i wnika w głębsze warstwy powierzchniowe skóry, aby pomóc widocznie zmniejszyć linie i zmarszczki, zminimalizować widoczność porów, wzmocnić skórę i wydobyć z niej blask. Dzięki zawartości 10,5% kwasu L-askorbinowego i 2% witaminy Cg, zawarta w naszej lekkiej formule witamina C, posiadająca właściwości przeciwutleniające pozostaje w skórze do 6 dni serum z witaminą C. Ta ulubiona przez klientów formuła zawiera 12,5% witaminy C* kwasu hialuronowego i wnika w głębsze warstwy powierzchniowe skóry, aby pomóc widocznie zmniejszyć linie i zmarszczki, zminimalizować widoczność porów, wzmocnić skórę i wydobyć z niej blask. Dzięki zawartości 10,5% kwasu L-askorbinowego i 2% witaminy Cg, zawarta w naszej lekkiej formule witamina C, posiadająca właściwości przeciwutleniające pozostaje w skórze do 6 dni
Dowiedz się więcej o tym godnym zaufania składniku i o tym, jak dobrać najlepsze produkty z witaminą C do codziennej pielęgnacji skóry.

Rodzaje witaminy C w pielęgnacji skóry

Czysta witamina C

Kwas L-askorbinowy, czyli czysta witamina C, jest silnym składnikiem w pielęgnacji skóry, który łatwo się wchłania i charakteryzuje się natychmiastowym działaniem. Kwas L-askorbinowy to składnik zalecany przez dermatologów i często stosowany jest w produktach do pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry aby poprawić blask i teksturę skóry, jednocześnie pomagając zmniejszyć widoczność drobnych linii, zmarszczek i kurzych łapek.

KUP TERAZ

Witamina Cg

Witamina Cg, inaczej glukozyd askorbylu, jest silną pochodną witaminy C, która zapewnia ochronę przeciwoksydacyjną i pomaga zminimalizować widoczne oznaki starzenia. Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate zawiera 2% witaminy Cg, aby wzmocnić długotrwałe korzyści z działania witaminy C. Występuje również w ulubionym przez klientó kremie nawilżającym dla mężczyzn.

KUP TERAZ

*Zawiera 10,5% czystej witaminy C i 2% witaminy Cg
I Collagen Metabolism. Diegelmann, RF. 5, 2001. Wounds, Vol. 13.
II Topical vitamin C in aging. Colvin, RM and Pinnell, SR. 1996, Clin Dermatol, Vol. 14, pp. 227-234.
III Enzymatic and non-enzymatic antioxidants in epidermis and dermis of human skin. Shindo, Y, et al. 1994. J Invest Dermatol, Vol. 102, pp. 122-124.
IV Double-blind, half-face study comparing topical vitamin C and vehicle for rejuvenation of photodamage. Fitzpatrick, RE. and Rostan, EF. 3, 2002. Dermatol Surg. Vol. 28, pp. 231-236.

Komunikat informacyjny
Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwróć urządzenie